Организација покрета Отаџбина

Председништво:

  1. Проф.Др Мила Алечковић Николић – председник
  2. Бранко Вукобратовић
  3. Саша Здравковић
  4. Ив Батај
  5. Радомир Војводић
  6. Бранка Кадијевић
  7. Мр. Нада Дебељачки
  8. Др. Радослав Ђурђевић

Извршни Одбор:

  1. Зоран Ђокић Либетов, повратник из Аустрије (Расински и Рашки округ)
  2. Зоран Тодоровић, повратник из Француске (Шумадијски округ)
  3. Зоран Станишић (Косово и Метохија)
  4. Никола Ђосић (Моравички и Златиборски округ)
  5. Никола Петровић, Радован Кривокапић (Подунавски округ)
  6. Ненад Косијер (Браничевски округ)
  7. Братислав Ђорђевић (Тимочки округ)
  8. Бранко Тешановић (Мачвански и Колубарски округ)
  9. Никола Богдановић, омладина КИМ

Главни Одбор:

  1. Радомир Војводић
  2. Цвета Мургашки
  3. Проф. др. Марина Александровина Галогаж
  4. Драган Перовић
  5. Игор Тодоровић
  6. Слободан Ђапа
  7. Видоје Плана
  8. Станимир Весковић
  9. Иванко Јанковић (ГО Лозница)
  10. Гордана Гвозденовић (Секретар окружног одбора за Мачвански и Колубарски округ)

Надзорни одбор:

  1. Милисав Петровић

Стручни савет:

  1. Проф. др Јордан Миливојевић
  2. Проф. др Милан Мијалковски
  3. Проф.др Милорад Јеврић
  4. Милутин Стефановић
  5. Звонимир  Трајковић
  6. Стево Ристић

Секретаријат и Правна служба:

  1. Мр Нада Дебељачки – генерални секретар
  2. Бранка Кадијевић- заменик генералног секретара

Одбор жена:

  1. Наташа Бундало
  2. Весна Милићевић

Омладина:

  1. Стефан Новаковић – председник омладине
  2. Соња Бабић – потпредседница омладине
  3. Никола Богдановић, омладина КИМ
  4. Ивана Милетић

Град Београд:

  1. Вера Пилетић, Врачар
  2. Срђан Николић, Савски Венац

Дијаспора и представници:

  1. Др Сима Мраовић, Душан Остојић, Француска
  2. Ненад Бобар, Канада
  3. Мирјана Бобар, Канада
  4. Милка Кресоја, проф. др Божидар Митровић, Драган Станојевић, Русија
  5. Зоран Расковић, Немачка
  6. Др Александар Милошевић, Шведска
  7. Зоран Ђокић Либетов, Аустрија
  8. Зорица Добријевић, Куба, Венецуела

Српски регион:

  1. Александар Саша Паповић, Македонија
  2. Дане Чанковић, Република Српска

Струковна удружења:

  1. Музички ствараоци: Љуба Манасијевић
  2. Медицина: Др Вишеслав Хаџи Тановић
  3. Фотографија: Тома Равањац
  4. Архитектура: Велимир Ђорђевић
  5. Пољопривредници: Светозар Цвета Мургашки
  6. Удружење за заштиту животиња: Даница Дробац
  7. Удружење мотоциклиста Србије: Радомир Војводић
  8. Клуб српске дијаспоре: Драгиша Симић, Миша Ћирић

Интернет, медија, оглашавања, друштвене мреже:

  1. Стефан Новаковић
  2. Нада Јаворина
  3. Слободан Марковић
  4. Жељко Пузовић
  5. Милорад Антонић